• Ново
Колумбија Девојки Небесен Долго Јакна

Колумбија Девојки Небесен Долго Јакна

DEN 1876.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

За да се обезбеди големина можете да изберете е во право, да ги користат нашите големината на табелата и следниве мерење инструкции : За ракави, со почеток во центарот задната страна на вратот и да се измери преку рамо и надолу за да ракавот.

Особините

Купувачите избираат и