• Ново
Манос Del Уругвај Марина N6447 Роса, 100g, Рачно Боени Чипка Предиво

Манос Del Уругвај Марина N6447 Роса, 100g, Рачно Боени Чипка Предиво

DEN 657.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Манос del Уругвај Марина рака обоена, фер трговија чипка тежина волна.Убава 100% superwash merino волна чипка тежина синглови предиво со различни спектар на зашеметување рака обоена полу-цврст и распоредени боени colourways.Полесни од воздухот и помек од облаците, Манос Марина е совршен за исклучителна чипка бод shawls и cowls, стил блузи и drapy cardigans.

Особините

Купувачите избираат и

Полна Боја Тешко Карирани Нето Предиво Сива Цвет Хартија за Завиткување Флорални Букет Подарок Пакување Материјали

#Квалитетен Материјал# Нашите производи се направени од високо квалитетна Нето Предиво.Лесен и издржли

DEN 446.40