• Ново
AQWEI Дамка Смена на Ролери-Топка Почиста, Преносни Облека Дамка Смена Ефикасно да се Отстранат Сите Видови на Дамки (3 ЕЕЗ)

AQWEI Дамка Смена на Ролери-Топка Почиста, Преносни Облека Дамка Смена Ефикасно да се Отстранат Сите Видови

DEN 216.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Ефикасно да се Отстранат Сите Видови На Дамки] може да се користи за храна дамки, козметички дамки, пијалоци (кафе, чај, вино, млеко, кока кола, итн.), ketchup, дамки од масло, итн.Тоа е практична и лесна за употреба. [1 Минута Деконтаминација] Тоа трае само 1 минута да се реши било каква дамка поврзани со проблеми!Враќање и натаму со дамки смена на обоени област, и дамки веднаш ќе исчезне без трага. [Идеален За Итни Дамка Отстранување] Тоа е многу погодна за отворен дамки, како што се ненадејни дамки предизвикани од работа, страните, кампување, итн.Лесен и компактен дизајн, лесно да се носат околу себе, тоа може да те спаси од непријатна ситуација на валкана облека. [Безбедна Употреба] Оваа дамка смена е специјално развиени за да се справи со сите видови на дамки.Тоа е безбедно и нежна за кожата, нема да има корозивен ефект на ткаенина, нема да наштети на вашиот ткаенина, и нема да влијае на убава боја на облека. [Погоден За Различни Ткаенини Конфекција] Едно шише е мулти-цел, заштеда на вода, напор и пари.Тоа е погоден за памук, лен, полиестер, помеша ткаенина, тексас, надолу јакна, и така натаму.Големина : 3 ЕЕЗ.

Особините

Купувачите избираат и