• Ново
Северна Лице Момчиња Hyalite Реверзибилна Надолу Изолирани Јакна

Северна Лице Момчиња Hyalite Реверзибилна Надолу Изолирани Јакна

DEN 3094.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

АВАНТУРА НА.Целосно е реверзибилна, водоотпорен и изолирани со 550-пополни Надолу, Момчиња Hyalite Надолу Јакна има карактеристики и стил за да го види низ годините на истражување.ДОЛУ ИЗОЛАЦИЈА.Тој ќе немам никаков проблем преземањето на ладно со супериорна топлина благодарение на 550 пополни goose надолу, уверение за Одговорен Надолу Стандард (RDS) со Контрола Унија.ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ.Издржлива и водоотпорен (DWR) финиш на надворешното и обратно, им помага на децата да останат посува и поудобно во широк спектар на временските услови.КОНВЕРТИБИЛНА ИЗГЛЕД.Со ласкави стандард се вклопуваат и доволно мобилност, оваа зимска јакна е совршен за лесно да носат или дели нагоре.Дали за одмор или активни дена во пустината, тој може да изберете било страна во зависност од неговите потреби и стил.ФУНКЦИОНАЛНА ФЛЕКСИБИЛНОСТ.Тој Никогаш нема да Престане да се Истражува со внимателен карактеристики кои му помогне да одат понатаму — една изолирана хауба, VISLON центар пред zip со брадата zip стража, secure-zip страна џебови, еластична ракави и полите му помогне да останете покриени и комплет нагоре.Целосно е реверзибилна, вода-отвратителен и изолирани со 550-пополни Надолу, Момчиња Hyalite Надолу Јакна има карактеристики и стил за да го види низ годините на истражување.

Особините

Купувачите избираат и