• Ново
YUFEIDA Мажите Половина Хулахопки Leggings Компресија Спортски Шорцеви Активни Долго Шорцеви Водови Mens База Слој Поддржувачи Бански

YUFEIDA Мажите Половина Хулахопки Leggings Компресија Спортски Шорцеви Активни Долго Шорцеви Водови Mens База

DEN 335.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање. 80% Polyamide + 20% Еластин, врвот чиста високо квалитетен материјал, 100% сосема нов.Тенок, мека, мазна и еластичен, comfotable кожата на допир за целодневно носење.Флексибилни drawstring дизајн, погоден за спиење, пливање, трчање, јога, итн.Половината Големина - M : 27-31 инчен, L : 29-33 инчен, XL : 31-35 инчен, XXL : 33-37 инчен, ве молиме проверете за подобро да одговара пред да нарачате.Гаранција - Без оглед на големината, бојата или квалитетот проблем, e-mail контакт со нас за слободни услуги.Пробвам.Мажите врвот чиста краток leggings, убаво база слој со drawstring за sleepwear, активни, спорт, пливање, итн.

Особините

Купувачите избираат и