• Ново
2-Pack Ево Dyne Вино Дамка Смена 8oz, Направени во САД | Не-Запаливи & Toxin-Слободен Дамка Смена, Вино Од Дамка Смена за Облека & Теписи - Дамка Смена Спреј за Вино, Крв, Овошје, ?

2-Pack Ево Dyne Вино Дамка Смена 8oz, Направени во САД | Не-Запаливи & Toxin-Слободен Дамка Смена, Вино Од Дамка

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вино црвено отстранува најчестите дамките од ткаенината, тапацир, и теписи.УДОБЕН СПРЕЈ : Црвено Вино надвор бори длабоко да се исчисти најтешките, тврдоглав црвено вино дамки & неутрализира мириси.УПАТСТВА ЗА УПОТРЕБА : Чекор 1 : се Отстрани вишокот на материјал и moisten со вода.ВИСОКО ЕФИКАСЕН : 2-Pack Црвено вино го прави тешко и тврдоглави дамки исчезнуваат како што се кафе, крв, мастило, овошје панч, сосови, црвена медицина дамки, па дури и миленичиња несреќи.

Особините

Купувачите избираат и