• Ново
ZDFER Мачка Уши Дуксери за Жените,Леопард Печати Комбинација Маскирани Џемпер Суичери Секојдневен Долг Ракав Копчето Блуза Врвот

ZDFER Мачка Уши Дуксери за Жените,Леопард Печати Комбинација Маскирани Џемпер Суичери Секојдневен Долг Ракав

DEN 167.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : 35%Памук,65%Полиестер,Еластичен, Мека и дише материјал,уникатен дизајн и удобен за носење.24" Ракав : 64cm/25.09" Ракав : 62cm/24. 【Испорака】-За превозот : Препорачана Превозот 5-7 Days, Стандард Превозот 7-20 Дена,во рок од 48 Часа Превозот Надвор.затворање.98" Должина : 78cm/30. ✔ Денес е Голема Промоција ✔ Купи 2 спаси 15% попуст, Купи 3 спаси 20% попуст.02" Должина : 73cm/28.71" женска боја блок круг вратот туника блузи секојдневен долг ракав маица, блуза женска долги ракави кошули за leggings блузи лабави падне облека женска длабоко v вратот заврши џемпери долг ракав вафли поврзана pullover блузи кошули жените долги ракави кошули жените долги ракави кошули upf 50+ сонцето заштита spf брзо се исуши лесна т-маица отворено пешачење работи риболов жени се врзуваат боја sweatshirt боја блок долг ракав crewneck преголеми tshirt жените брзо сува кошули пешачење долги ракави есен clotheswomen е долги ракави кошули upf 50+ сонцето заштита spf брзо се исуши лесна т-маица отворено пешачење работи риболов жени се врзуваат боја sweatshirt боја блок долг ракав crewneck преголеми tshirt жените брзо сува кошули пешачење долги ракави есен облека долг ракав блузи жените upf 50+ uv заштита од сонце долг ракав перформанси опуштено одговара т-маица за спорт и отворен начин на живот на жените raglan круг вратот долг ракав блуза основните копчето henley кошула дечко стил дами блузи мода есен tshirts Боја : 130-сина | Големина : Медиум Промоции може да варираво зависност од бојата/големина.35" Големина : L НАС : 8 ЕУ : 38 Биста : 108cm/42.Како што е нашата големина е Азија Големина, ве молиме да го одбра големи димензии отколку што обично се носат.20" Должина : 76cm/29.62" Должина : 72cm/28.37" Ракав : 59cm/23.82" Ракав : 65cm/25.Забелешка : проверете ги нашите детални големина на табелата во последната фото меѓу производот сликата или да ги провери во опис на производот.

Особините

Купувачите избираат и