• Ново
Микрофибер Луксузни Бања Пешкири, Чаршави, крупните Пурпурна Бања Лист Супер Меки Брзо Сушење Крпи Пливање Бања Пешкир (32 Инчен X 60 Инчи, 2 Пакување од Виолетова)

Микрофибер Луксузни Бања Пешкири, Чаршави, крупните Пурпурна Бања Лист Супер Меки Брзо Сушење Крпи Пливање Бања

DEN 527.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Микрофибер.Материјал : Микрофибер , Големина : 32" X 60" Тенка и Жеден.Лесни и меки од обична крпа.Уникатен тери текстура дизајн може да апсорбираат повеќе вода од станот крпа.Идеален за бања,отворено кампување, пливање, спортски, туристички празник.Екстра Голема бања пешкир е Ултра АБСОРБЕНТА.СУШИ БРЗО помеѓу исклучително мека и еластична.Не се тешки, уште повеќе абсорбента од традиционалните крпа и без пролевање како памучни пешкири.на микрофибер крпи може да го апсорбира 10 пати на нивната тежина во вода прави сушење голема површина брзо и лесно.Оваа крпа може да се мијат и се користи сто пати.Машина мие под 40℃,да Не го користите ткаенина омекнувач.Ве молиме мијат посебно пред првата употреба, особено за темна боја.Големина : 32 Инчен X 60 Инчи | Боја : 2 Пакет на Виолетова.

Особините

Купувачите избираат и

YUEND Геометриски Сон Пурпурна Коњ Гостин Повеќенаменски за Бања Дома Хотел Салата Спа Декоративни Многу Абсорбента

Полиестер.Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, свет

DEN 167.52

YUEND Сон Ѕвезденото Небо Галакси Бања Крпи Рака Првенство Многу Абсорбента Декоративни Мека Голем Гостин Повеќенаменски

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

DEN 167.52

Смешни Црна Мачка Рака Крпа за Бања Мека Големи Декоративни Рака Крпа Пергола Крпа Повеќенаменски за Бања, Хотел,

7in Ширевте; Ексклузивно На Embellishments.????【Материјал Опис】Смешно Црна Мачка Fingertip Бања Крпи Superfine Влакна (По�

DEN 407.76

Крпи Бања Крпи за Возрасни Абсорбента Брзо Сушење Мека Кожа-Пријателски Големи Пешкири за Парови во Бања и Лицето

Куп густина е на високо ниво, па тоа не е лесно да се фрли на косата.Лесни и меки, меки и удобни, силната ап

DEN 7366.08