• Ново
Тема Вежба - Тема Допрете Вежба Битови Во Собата, 6 Pack Комбинација Вежба Допрете Малку Сет, Титаниум Комбинација Вежба & Чешми Малку Сет, Хексадецимален Месо Тело Тит

Тема Вежба - Тема Допрете Вежба Битови Во Собата, 6 Pack Комбинација Вежба Допрете Малку Сет, Титаниум Комбинација

DEN 801.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Постојат вкупно 6 парчиња од чешмите во различни големини од М3 да M10 кој можете да го користите за прислушување на различни теми.На Титаниум покриена површина помага во спречување на оксидација и го прави тоа рѓа-отпорни. Прирачник за мерење, ве молиме оставете малку 0.На Допрете го Вежба Малку Сет е дизајниран за тешки употреба што ги прави совршени за кога дупчење во екстра тврди површини.Чешмите се дизајнирани со спирала флејта и чип расчистување на процесот ќе биде подобро. ➽ ПОГОДНО : Лесен за употреба и инсталирање, што ќе ви овозможи да го смените битови брзо со една рака оптоварување и пуштање во работа.

Особините

Купувачите избираат и