• Ново
Corsair RMX Серија, RM750x, 750 Вати, 80+ Gold Certified, Целосно Модуларен Напојување (Ниско ниво на Бучава, Нула ВРТЕЖИ во минута Фан на Владата, 105°C Кондензатори, Целосно Модуларен К

Corsair RMX Серија, RM750x, 750 Вати, 80+ Gold Certified, Целосно Модуларен Напојување (Ниско ниво на Бучава,

DEN 3239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

80 Плус Gold certified за помала потрошувачка на енергија, помалку бучава и кулер температури.Tuned за ниско ниво на бучава операција, дури и при полно оптоварување; MTBF часа 100,000 часа.Нула ВРТЕЖИ во минута фан на чекање за близина нечујно функционирање при ниска до средна товари. 100 проценти индустриски одделение, 105°C номинална Јапонски кондензатори се обезбеди цврста моќ и сигурност.Целосно модуларен кабли, така што само поврзете кабли вашиот систем потреби.Големина : RM750x.

Особините

Купувачите избираат и