• Ново
Port Authority Дами Долг Ракав Лесно Се Грижи Кошула

Port Authority Дами Долг Ракав Лесно Се Грижи Кошула

DEN 389.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

55% Памук, 45% Полиестер.Копче затворање.Традиционално, опуштено изглед.Отворете јака.Обоена-да-одговара копчиња.Прилагодливи ракави.Ова удобно се мијат и се носат кошула се неопходни за нормален работен ден.Навремено отпор прави оваа кошула намалување над конкуренцијата, па вие и вашите вработени може да биде премногу. 4.5-унца 55/45 памук/поли Традиционалните опуштено погледне со Отворен јака Обоена-да-одговара копчиња Прилагодливи ракави Бела Атлетик Злато Тексас Портокал Црвено Бургундија Кафе Грав Светло Сина Морнарица Класичен Морнарица Челик Сива Виолетова и Црна боја има Светлина Камен разлика neckband.Светлината Камен и Кралската имаат Класичен Морнарица разлика neckband.Темно Зелена има Морнарица разлика neckband.

Особините

Купувачите избираат и