• Ново
inpireco Момчето Инките Ткаенина 5 Панел шапка во 3 Бои

inpireco Момчето Инките Ткаенина 5 Панел шапка во 3 Бои

DEN 1704.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Започнете ја вашата inpire!.Но ние имаме една голема визија.Тоа е причината зошто ние се произведуваат дизајни и предмети на квалитетот соодветно за денешните потрошувачи.Се произведува уште од 2300 Б.Панелот на нашата капи е памук, но нашите ткаенина себе е направена од волна.Други етикети и пакувања, исто така, е во согласност со луксузни брендови.Живописни бои, егзотични шема - имаме reimagined уникатна боја, текстура, како и обрасци на традиционалните ткаенини со модерен шмек за да го поставите нас за разлика од постоечките шапка брендови на пазарот.Сепак ние се стремиме да reinterpret убава уште посебни културно наследство на Инките цивилизација со модерен пресврт., одржување на оригинални методи на производство на минатото.со нашата мисија да се 'Мешавина стариот свет изработка со модерна ден естетика', ние работиме со дизајнерите од целиот свет да се создаде нешто со 'Aguayo', ткаенина, културно наследство од антички Инките цивилизација.Тока затворање.Не само што ефикасно shield УВ зраци, исто така го задржува вашите деца тренди.

Особините

Купувачите избираат и