• Ново
KERTME 5050-60 Тип AC 110-120V Зелена LED Лента, Светлата, Флексибилни/Водоотпорен/Dimmable/Мулти-Режими ДОВЕДЕ Јаже Светлина + 23 Копчињата на Далечинското за Home/Градина/Градење на Д

KERTME 5050-60 Тип AC 110-120V Зелена LED Лента, Светлата, Флексибилни/Водоотпорен/Dimmable/Мулти-Режими ДОВЕДЕ

DEN 959.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

KERTME AC110-120 V 5050 LED лента на Светлина е совршен за дом, канцеларија, градина декорација.Супер Осветленост, Dimmable, Мулти Режими Функција, Водоотпорен, Cuttable, Трајни и Ниска Потрошувачка на Енергија.Лесно да го инсталирате, можете да го користите Внатрешна и Надворешна, plug and play, без жици.Тоа може да се намали во секој 1.64 ft/0.5 m по должината на сечење знаци, без оштетување на остатокот ленти.Јасно ПВЦ цевки е Флексибилна, Проѕирна и Издржливи и тоа може да се обликува, формирана или свиткана во секој агол, да се совршено да се вклопи во просторот се украсени.Еко-Пријателски, Нема поздравниот и УВ, без жива и без оштетување на човекот и животната средина.Големина : 30m/98.4 ft | Боја : Зелена.

Особините

Купувачите избираат и