• Ново
Добри Сезони Италијански Сите Природни Салата & Рецепт Микс (4 Коверти)

Добри Сезони Италијански Сите Природни Салата & Рецепт Микс (4 Коверти)

DEN 119.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Еден 2.8 оз.кутија на Добри Сезони италијански Сув Прелив за Салата Рецепт и се Меша.Добри Сезони италијански Сув Прелив за Салата и Рецепт Микс е совршен фузија на оригиналниот состојки.Добро балансирана сува италијански облекување се меша со вкусни нула-направени вкус.Италијански облекување пакети се одлични за создавање на уникатен marinades, сосови, сосови и повеќе.Оваа vinaigrette облекување содржи 5 калории на 1 мл.служат.Вкус Име : Италијански Сите Природни Добра Сезони Италијански Сите Природни Салата & Рецепт Микс.Уживаат во автентична и добро балансирана италијански Сите Природни Салата Рецепт и се Меша.Сега направи устата поење вкусен преливи за салата за да додадете автентичен вкус на италијанската кујна.Совршен Фузија на Вистински Вкусови.На вкусен и апетитот фузија на оригиналниот состојки и вкусови кои се користат во италијански стил се случува да satiate вашата глад за совршен салата со совршенството на вкусот мешавини.

Особините

Купувачите избираат и