• Ново
Couver Национална Држава Знаме боја Headband, (1 парче)

Couver Национална Држава Знаме боја Headband, (1 парче)

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Headband Димензии : Должина 6.7 инчен, Ширина од 16 инчи. 15 единица includs 1 парче.Влакна содржина : 85% Памук, 8% Еластичен, 21% Најлон.Како да се мијат : машина за миење и суви (Рака мие препорачува).Стил : 3 Боја ленти; Удобно; Абсорбента памук тери ; Прилично Растеглив.Купи памук атлетик пот headband.Користете Couver е пот главата бендови за кошарка, бејзбол, фудбал, одбојка, фудбал, Фризби, софтбол, тенис, tee топката, летни кампови, било кој спортски активности.На headbands(глава sweatband) ние го носат на Couver се со врвен квалитет.Тери крпа и еластична изградба прави овие пот главата бендови неверојатно издржливи и исклучително удобно.Бои кои се на располагање имаат секој тим се опфатени.Било кој тим на боја може да се најде со нашите атлетски headband.

Особините

Купувачите избираат и

Плоштад Кат Перница Дебели Перница Медитација Перници за Возрасни & Детска Спална соба Балкон Автомобил Канцеларија

Исто така, може да се користат за декорација на вашиот дом.Полнењето е дебели и дебели доволно да го згол

DEN 839.76