• Ново
Бескрајно Лето Сите Временски Отворен Оган Јама со Faux Мермер Заврши, Бела Стакло

Бескрајно Лето Сите Временски Отворен Оган Јама со Faux Мермер Заврши, Бела Стакло

DEN 2049.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

Отворено ЛП гас оган јама обезбедува сите топлина и атмосфера на вистински оган без неред од дрво и пепел.Faux мермер врвот за стилски и модерен изглед, за да се подигне бар на вашиот надворешен естетски.Бело стакло лава карпи вклучени да се додадат и функција и атрактивен изглед за оваа модерна отворено грејач.Скриени контролен панел со едноставна притисни го копчето за палење за лесна изглед и лесно достапен операција.Водоотпорна челик оган сад и рачно изработени, смола mantel се спротивстави на ' рѓа, па можете да го оставите ова оган јама во сите елементи година.Боја : Бела Стакло.

Особините

Купувачите избираат и