• Ново
Луција Lucian Карибите Позадина St Плажа Сувенири Инди Западно Индиската КОМПЈУТЕРИ Симпатична Vsco Винил Естетски Водоотпорен Налепници Лаптоп Hydroflask Скејтборд Компју

Луција Lucian Карибите Позадина St Плажа Сувенири Инди Западно Индиската КОМПЈУТЕРИ Симпатична Vsco Винил Естетски

DEN 93.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

УКРАСИ & ПОДАРОЦИ : Одличен асортиман на лаптоп налепници decals, совршен подарок за децата, тинејџерите, девојки и за љубителите на DIY лаптоп декорација.Добиете вашата vsco налепници, чистење на површината, налепница, а потоа користете ја вашата имагинација да се создаде дела.ЗАБАВА & FASHION : Симпатична водоотпорен vsco налепници се специјално дизајниран за вашиот лаптоп, компјутер, скејтборд, багаж, автомобил, велосипед, велосипед, патување случај, мотоцикл, аикидо, ѕид decals, гитара и секаде каде што сакате да го залепите, кои можат да ви помогнат и да бидат повеќе мода и уникатен.Сјајна хартија крај : отпорно на Гребење на површината.Долготрајни : Винил површината налепници со постојан акрилик лепило грб, совршен за непречено рамни површини (како лап-топ компјутери, списанија, прозорци и др.).Живописни бои : Печатени со еколошки еко-солвентни мастила обезбедува извонредна светли бои.СЈАЈНА ХАРТИЈА КРАЈ : отпорно на Гребење на површината.ДОЛГОТРАЈНИ : Винил површината налепници со постојан акрилик лепило грб, совршен за непречено рамни површини (како лап-топ компјутери, списанија, прозорци и др.)ЖИВОПИСНИ БОИ : Печатени со еколошки еко-солвентни мастила обезбедува извонредна светли бои.Бела или транспарентни.Сива лепило левата страна за бела налепници.За внатрешна употреба Не е водоотпорен.

Особините

Купувачите избираат и

Кул Лаптоп Налепници Кожи Decals,Одличен Начин да ги Споделите на Социјалните Медиуми Сметки,за Лаптоп,Автомобил,Шише

Можете да ги користите на уникатни карактеристики на QR налепници лесно да ја споделите на социјалните м

DEN 1656.00

Кул Лаптоп Налепници Кожи Decals,Одличен Начин да ги Споделите на Социјалните Медиуми Сметки,за Лаптоп,Автомобил,Шише

(Само еден социјални медиуми сметка може да се постави и да се прикаже во исто време, и 6 социјалните меди

DEN 359.28

DISONTAG Кул Лаптоп Налепници Кожи Decals,Одличен Начин да ги Споделите на Социјалните Медиуми Сметки,за Лаптоп,Автомобил,Шише

Не грижете се за оштетување на бојата (Само еден социјални медиуми сметка може да се постави и да се прик

DEN 359.28