• Ново
Луксембург-Љубов-Чорапи Цевка Чорапи Црни Чорапи Работи Чорапи за Мажи Жени

Луксембург-Љубов-Чорапи Цевка Чорапи Црни Чорапи Работи Чорапи за Мажи Жени

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Супер Еластичен.Мека на Допир и Удобен за Носење. 90% Полиестер, 5% Spandex 5% Гума.Здив Плетење Има Подобра Апсорпција и Удобност, мала Тежина, Отпорност на Триење и Брзо сушење Потење.Не е Лесно да Исчезнат да се Задржи Бојата Светла.Се применливи за Сите Мажи и Жени Може да Биде.

Особините

Купувачите избираат и