• Ново
DOUPE Исцелување Камен 4/6/8/10/12MM AAAA+Црвено Ахат Природен Камен Монистра за Накит Одлуки Коло Изгубат Насоки DIY Шарм Хривнија Изберете Големина 15 (Item Дијаметар : 6mm За 61beads

DOUPE Исцелување Камен 4/6/8/10/12MM AAAA+Црвено Ахат Природен Камен Монистра за Накит Одлуки Коло Изгубат Насоки

DEN 2258.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Кристал чистење и исцелување Можете да декорирате вашиот дом или канцеларија, подароци, студија, амајлии, дома заштитници, медитации, среќа камења и повеќе.Погоден за фенг шуи, исцелување, прочистување, среќа, амајлии, украси и фигурини.Погоден за медитација,тоа е корисно за ублажување на тага,депресија и минати трауми.Природни кристали и камења имаат енергија од природата,и се најдобрите алатки за исцелување (оздравување), прилагодување на телото и духовно тело.Може да се зајакне средина од сите аспекти,може да помогне да се елиминира спорови.Големина : 6mm за 61beads.

Особините

Купувачите избираат и

Плоштад Кат Перница Дебели Перница Медитација Перници за Возрасни & Детска Спална соба Балкон Автомобил Канцеларија

Исто така, може да се користат за декорација на вашиот дом.Полнењето е дебели и дебели доволно да го згол

DEN 839.76