• Ново
Valu-Воздух CN45C 3/4-Инчен да 1-3/4-Инчен Серпентина Кров Nailer

Valu-Воздух CN45C 3/4-Инчен да 1-3/4-Инчен Серпентина Кров Nailer

DEN 2638.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Drvies 15 степен 3/4" - 1-3/4" серпентина кров на ноктите.Една акција од страна на-оптоварување висок капацитет списание што држи до 120 серпентина ноктите и го намалува престој.Алатката-Бесплатно прецизни длабочина на вредноста.Топлина третираат алуминиумски домување за екстра тешки употреба.Удобно над-гумени украсениот зафат.Кров инсталација, изолација одбор.и мека ѕид плашт.На Valu-Воздух CN45 C Серпентина Кров Nailer комбинација од добри перформанси со помала тежина (само 5.5 кг.).Тоа е идеален за асфалт шиндра кров апликации.На CN45 C прифаќа стандард 0.120 месо тело со дијаметар, 15° жица средено серпентина кров на ноктите од 3/4 во.да 1-3/4 во.ноктите во должина.

Особините

Купувачите избираат и