• Ново
QAZQ Конвертибилна Мрзливи Софа Кревет Прилагодливи Каучот Sleeper - Модерна регулируема Облегалка Реверзибилна Двојка Виткање Daybed Гостин Кревет w/2 Перници & Свитлива п

QAZQ Конвертибилна Мрзливи Софа Кревет Прилагодливи Каучот Sleeper - Модерна регулируема Облегалка Реверзибилна

DEN 2133.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

????【УДОБНОСТ И СТИЛ】???? : Спортски модерен дизајн, оваа futon осигурувачи забава со комфор. 4 дрвени нозе додадете стабилност, а трајни лен крпа го прави за дополнителна удобност и лесно да се избрише чисти.;Софа Прошири големина : 155x98x33 cm. ????【СОВРШЕН ЗА МАЛИ ПРОСТОРИ】???? : Овој futon е добро прилагодени за секој стан или студио.Со својата мултифункционален и иновативен дизајн, на потпирачи за раце може да се здипли во совршена софа кревет.Од местото на љубов кон sleeper во секунди!. ????【ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН】???? : Изграден со забава во умот, средината рака остатокот огради надолу, не е погодно списание за складирање кеса на потпирач; изработка на мултифункционален акцент работи.Назад остатокот лесно reclines и може да се конвертира во кревет за спиење. ????【ЛЕСНО СОБРАНИЕТО】 : Ова futon брзо assembles, Лесно да се соберат Брзо и лесно собранието во минути!Уживајте во функција на целосна големина на троседот без непотребни најголемиот дел во еден стан или ученичкиот дом, или да го направи удобно прилог на вашиот дом е бонус соба!. ????【ЛЕСНО ДА СЕ ЧИСТИ】???? : Тоа е лесно да се исчисти sectinal троседот.софа ќе ги избриша право надвор и сушени, и со тоа нема белег остави зад себе.Памук и лен ткаенини, дише и удобно.Цврсто дрво нозе, силни носивоста, силни и издржливи.Софа маска може да се помести за чистење.Боја : Светло Сина : 155x98x33 Cm.

Особините

Купувачите избираат и