• Ново
Metabo HPT 1-1/4 Инчен 18 Тесен Колосек Круна Заврши Staples | 1,000 Count | 21105SHPT

Metabo HPT 1-1/4 Инчен 18 Тесен Колосек Круна Заврши Staples | 1,000 Count | 21105SHPT

DEN 392.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

ТИП : 18 Тесен Колосек Круна Заврши Staples.ПРИМЕНА : Staples обезбедува одлични одржување на моќ во повеќето плашт, палети и гајби.ГРОФОТ : 1,000 по кутија.ДОЛЖИНА : 1/4 Во x 1-1/4 Во.ТРЕТМАН : Електро Поцинкуван, палта ноктите со слој од цинк, за поголема рѓа отпор.КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со Metabo HPT N3804 A5 и N3804 AB3. Големина : 1/4" x 1-1/4" - 18 GA ПРИМЕР.

Особините

Купувачите избираат и