• Ново
Мажите Памук Флорални Handkerchief Џеб Плоштад

Мажите Памук Флорални Handkerchief Џеб Плоштад

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал£ºCotton;100% рачно изработени мажите џеб квадрати.ДИМЕНЗИИ : 24 х 24cm (околу 9.5 x 9.5 инчи)£Bowtie големина 12cm*6cm;Совршена големина за кои се совпаѓаат и со најмногу им одговара и облека кошули,Додадете контакт на трката за секоја јакна, костум, вратоврска и кошула.Погоден за секоја Прилика : случајни,бизнис,вечери,свадби, graduations, лица, настани, и специјални прилики.Совршен костум кој не го оставајте вашиот костум гол ,овој Уникатен дизајн ќе овозможи да се издвоите.Одличен Подарок за Било кој Повод - Совршен подарок за господа, дедовци, татковци, татковци, а не обратно.Така да ги додадете во количката и почнете да уживате овие убави сет!.Мажите Памук Флорални Handkerchief Џеб Square Perfect одговараат на додатокот не го оставајте вашиот костум гол ,овој Уникатен дизајн ќе овозможи да се издвоите.

Особините

Купувачите избираат и