• Ново
IZOD машка долна облека Перформанси Боксер Кратко со Мрежа Функционална Летаат (5 Pack)

IZOD машка долна облека Перформанси Боксер Кратко со Мрежа Функционална Летаат (5 Pack)

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

92% Полиестер, 8% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.АКТИВНИ БОКСЕР КРАТКО : IZOD Мажите Перформанси Боксер Кратко; Лесни, влага wicking долна облека е најдобар избор дали на линкови или живеат во "Викенд на Владата".ВЛАГА КОНТРОЛА : машки атлетските перформанси компресија боксер кратко фитил влага можете да продолжите да се исуши за време на интензивно вежбање, практики и игри.ПЕРФОРМАНСИТЕ се ВОДАТ : Компресија шорцеви за мажи имаат остане стави дизајн така што тие нема да возење нагоре; Водат ткаенина нуди целосен опсег на движење за врв перформанси.MESH ТОРБИЧКА : Перформанси боксер кратко со функционална летаат торбичка направени од дише решетката ткаенина за да бидете кул и удобно.ЛЕСНО НЕГА : Машина за миење; Собори Сува; ве Молиме погледнете го опис на производот за дополнителни информации.Izod 5 пакет перформанси боксер краток кој wicking технологија со премиум дише ткаенина за целиот ден перформанси.

Особините

Купувачите избираат и