• Ново
Еспресо Кафе Stirrer со Носителот, од не ' Рѓосувачки Челик Кафе Stirrer Игла Дистрибутер, Игла Тип Рака Tampers, 58mm 54mm 51mm (Бука)

Еспресо Кафе Stirrer со Носителот, од не ' Рѓосувачки Челик Кафе Stirrer Игла Дистрибутер, Игла Тип Рака Tampers,

DEN 191.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Силни и Издржливи : одбрани суровини од не ' рѓосувачки челик,anticorrosive и здрави и издржливи.Дршката е направен од природен и еколошки дрво со правилно полиран површината.Проширување на регионот на агитација,Лак дизајниран игли не се лесно да се недоделкан рака или оштетување на филтерот првенство при користење.Неверојатни Помошник во Прав Disttibution : Ова Еспресо мешајќи алатка може да им помогне на еднакво дистрибуирате кафе во portafilter да се промовира повеќе дури и екстракции и подобро еспресо.Професионален Дизајн : се Справи со усвојување ергономски облик дизајн кој го прави удобно да се одржи.Специјална игла дизајн го прави тоа не се ограничени од страна на големина и може да се применат за речиси сите видови на кафе филтри.Храна Одделение Материјал : Ова кафе мешајќи дистрибуција алатка е, направени од храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик, анти-корозија и не рѓа.И донесува монтажни дизајн, лесно да се чисти (машина за миење садови е забрането), здрава и издржливи.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Боја : Бука.

Особините

Купувачите избираат и