• Ново
MIER Men ' s Golf Поло Маица Заштита од Сонце Отворено Спортски Маици Брз Сува, Lightweigt

MIER Men ' s Golf Поло Маица Заштита од Сонце Отворено Спортски Маици Брз Сува, Lightweigt

DEN 2152.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

92% Полиестер, 8% Elastane.Копче затворање.MIER секојдневниот поло со техничка функционалност.Се водат полиестер мешавина фитили далеку влага и суши брзо, па пот не се залепи.Заштита од сонце помага да се заштити кожата од сончевите штетните зраци, што е одличен избор за вашата активности на отворено.Оваа машка повик кошула е создадена со супер мека ткаенина, со што крајната кожата-friendly и ултра-удобно искуство. 4-начин на истегнување се зголемува мобилноста.Авто-ткаенина јака со постојано престојува.Tag-слободен печатени деколте и се лизга полите дизајн може да го намали триењето на телото; три-копче фуста ви овозможува вентилација во потоплите времето.Редовно се вклопуваат, класичен изглед, MIER мажите долг ракав голф кошули се погодни за сите терени за голф, тенис, канцеларија, обука, отворено активност, затворен повик носат и други прилики.

Особините

Купувачите избираат и