• Ново
Душек Удобност 0.75-Инчен Тешки Душек Поддршка Дрвени Bunkie Одбор/Slats, Полн

Душек Удобност 0.75-Инчен Тешки Душек Поддршка Дрвени Bunkie Одбор/Slats, Полн

DEN 1707.84

Износот
Во форма достапна за нарачката

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .Дрво.Направен во САД.Ве МОЛИМЕ МЕРКА ПРЕД да НАРАЧАТЕ : Овие slats одговара стандардна Големина кревет.Ве молиме мерка за да бидете сигурни дека ова ќе одговара на ширината на вашиот кревет.ЦЕНТАР за ПОДДРШКА : Slats Потребни Центар за Поддршка за Целосна, Комплетна XL, Кралицата, Кралот И Кал.Кралот Големина.SLATS Е СИЛНА : доволно да се користи директно на кревет рамка.Ја ЕЛИМИНИРА ПОТРЕБАТА ЗА ПОВРЗАНИ ИЗВОРИ : креветот slats се поврзани за лесна инсталација.ОДЛИЧНА ЗАМЕНА : за скршени или оштетени кревет slats.НЕМА СОБРАНИЕ е ПОТРЕБНО : само да се отстрани од Пакување и да се стави во место/ идеален за платформа кревети, кревет кревети, и daybeds.ОБЈЕКТОТ СОДРЖИ : 1) Дрво Slats Само(Кревет Рамка Не се Вклучени).Големина На : Целосна.

Особините

Купувачите избираат и

Плоштад Кат Перница Дебели Перница Медитација Перници за Возрасни & Детска Спална соба Балкон Автомобил Канцеларија

Исто така, може да се користат за декорација на вашиот дом.Полнењето е дебели и дебели доволно да го згол

DEN 839.76