• Ново
Сушени Chives (4 мл) Тенки & Деликатна, Додадете како Врвот, Гурманските Сецкани Chives

Сушени Chives (4 мл) Тенки & Деликатна, Додадете како Врвот, Гурманските Сецкани Chives

DEN 229.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЧИСТА : Совршен прилог за компири, сосови и преливи за салата.Тенки & деликатна, голем како врвот. 100% Pure : Никогаш не било адитиви или спојници.Лесно шарени начин за да додадете светлина кромид вкус да било сад.Направен во САД.

Особините

Купувачите избираат и