• Ново
Michael Kors Gilly Големи Џет-Сет Drawstring Врвот Zip Tote

Michael Kors Gilly Големи Џет-Сет Drawstring Врвот Zip Tote

DEN 3851.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

17"(горниот) 14"(дното) (L) x 11"(H) x 6.5"(Д), Ремени : 10.5".Обичај Ткаенина Поставата 2 Лизга-во Џеб, 1 Патент Џеб. 1 МК Круг Шарм Zip Врвот Затворање.Златен Тон Хардвер.Лизга-во Странични Џебови На двете Страни.

Особините

Купувачите избираат и