• Ново
XUEF Отворено Замав Покрие Патио Замав Крошна Врвот Случај Крошна Замена со УВ Заштита Водоотпорен Тремот Горниот Капак за Тремот Градина Дворот Балкон Седиште

XUEF Отворено Замав Покрие Патио Замав Крошна Врвот Случај Крошна Замена со УВ Заштита Водоотпорен Тремот Горниот

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЗАШТИТНА : Замав горниот капак н и заштитува од УВ зраците многу добро и обезбедува сенка, додека одржување на светлината.Премиум Материјал : пространа и стилски замав крошна врвот е направен од водоотпорен 190 сребро-обложена полиестер тафт.И тоа е снег-доказ и мраз-доказ во зима, сонцето-доказ во текот на летото, водоотпорен во дождливите денови, прашина-доказ, и таа има многу функции.Правец на Отпор : нишалка крошна врвни карактеристики на 4 засилен агол џебови за поддршка на покривот sturdily и тоа нема да биде воодушевен од силни ветрови.Широка Примена : нишалка крошна врвот е погоден за места, да се релаксираат, да се прочита, пикник, надворешна тераса соба, тревник, дворот итн.Замав Додаток : Ова замав поклопецот е идеален за замена на сите стари, носи замав маска или како резервна.

Особините

Купувачите избираат и