• Ново
Wrangler Authentics Мажите Лесно се Вклопуваат Удобност Flex Половината Жан

Wrangler Authentics Мажите Лесно се Вклопуваат Удобност Flex Половината Жан

DEN 623.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направен во класичен 5-џеб blue jean стил, овие панталони се опремени со чување : (2) пред лажичка џебови, (1) се види џеб и (2) од задниот џеб.Изграден со една релаксирана одговара преку седиште и бедрото, овие разноврсна фармерки седат на природни половината за удобно се вклопуваат во текот на секоја задача.98% Памук И 2% Spandex.Обезбеди затворање.Класичен пет-џеб стил жан.ОПУШТЕНО СЕ ВКЛОПУВААТ.Овие фармерки се направени со трајни и удобно flex тексас за додаде опсег на движење.Совршен за секојдневна облека, овој класичен тексас е плакарот главен.Flex корселе за дополнителна удобност и истегнување.Inseam-мерка од само под crotch на дното на глуждот.ПЕТ ЏЕБ СТИЛ.ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ.Wrangler Authentics мажите лесно се вклопуваат удобност flex жан карактеристики за удобност flex корселе со една релаксирана одговара дека седи на природни половината.Трајни изградба, изграден за да трае.Карактеристики за удобност водат тексас.Патент затворање.

Особините

Купувачите избираат и