• Ново
За DJI НП 5 Случај за Носење за DJI НП 5 Пренослива Торба Водоотпорен Патување Случај за DJI OM5 Gimbal Стабилизатор-Црна

За DJI НП 5 Случај за Носење за DJI НП 5 Пренослива Торба Водоотпорен Патување Случај за DJI OM5 Gimbal Стабилизатор-Црна

DEN 621.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Прецизно Обликувани】 : Беше turely моделирани да се обезбеди точни димензии и простори за секој dividers така има убав тесни одговара на вашиот gimbal нема да бие околу, да ги заштити од секојдневните гребење и удари.Компатибилен со DJI НП 5 Само. 【Голем Капацитет】 : Mesh џеб со патент се проширува на простор за складирање за кабли или други додатоци и да ги задржи во добра состојба.Покрај тоа, постојат 4 dividers за вашиот gimbal, tripod, полначи и други, заштита на сите ваши инвестиции и држете се добро организирани. 【Shockproof и Водоотпорен】 : Оваа футрола нуди многу убаво тешко страна за заштита без губење на целосна тешко пластични предмети.Водоотпорен СТП материјал ќе го заштити вашиот Gimbal од инфилтрација на вода. 【Лесен Дизајн】 : Со екстра Најлон кој се одвојува рамо, Рака, така што ќе може да се обеси било каде за да го поставите вашите раце слободни.Во црна боја ќе бидат отпорни на нечистотија, совршен за надвор снимање, патување и складирање.

Особините

Купувачите избираат и