• Ново
COOrun Голф Кошули за Мажи Долг Ракав Голф-Поло Маици UPF 50+ Заштита од Сонце Брзо Сува Кошули Активни Тренингот Кошула S-XXL

COOrun Голф Кошули за Мажи Долг Ракав Голф-Поло Маици UPF 50+ Заштита од Сонце Брзо Сува Кошули Активни Тренингот

DEN 575.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање. 【Заштита од сонце】UPF 50+ Голф Т-Маица ја штити вашата кожа и вратот од сонцето е штетните зраци. 【4-Начин Водат Ткаенина】Оваа collared голф-поло кошула е редовна одговара, кој ви овозможува да го движите вашето тело слободно во сите правци, без ограничување.Совршено се водат за лесно ротација за време на вашиот backswing. 【Задржи кул】 Нашите голф маици со кратки-сува &пот-wicking ткаенина фитили пот далеку од вашата кожа и evaporates тоа, имајќи сува и удобно.Тоа е лесен, дише. 【Редовно одговара】Голф-поло маици за мажи со Еластична ракави,три-копче фуста, и се шири јака.Заокружен полите на дното на кошула ви овозможува да се носи овој дрес скриена или untucked без да се загрозат стил или функција. 【Повод】Mens голф кошула е лесен, дише, и овозможува супериорна удобност во текот на целиот ден долго.Совршен за жешките летни денови и дури и ладно на курсот.И оваа голф-поло не само голф кошули за мажи, сеуште се погодни за Спортски Тренингот Трчање, Пешачење, итн.

Особините

Купувачите избираат и