• Ново
Бонсаи Алатки Поставите 11pcs Градинарство Средување на Алатки Поставите Бонсаи Дрво Алатки за Полнење со Режење Shears, Корен ги Собереш, Пинцети, Бонсаи Жици, Жица Маш?

Бонсаи Алатки Поставите 11pcs Градинарство Средување на Алатки Поставите Бонсаи Дрво Алатки за Полнење со Режење

DEN 479.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

Добар шопинг искуство е на чекање за вас. ????【Ги задоволат Вашите Градината Треба】 : Нашите 11 во 1 бонсаи алатка за полнење имаат широк спектар на користи за копање, расклатување на почвата, пресадување, режење, чистење, расте и сл. ????【По-Продажбата на Услугата】 : Ако имате било каков проблем со нашиот бонсаи алатки за полнење, ние обезбедуваме 24-час лесен-за-се постигне услуги на клиентите за да се осигурате дека имате добар шопинг искуство.Со оваа алатка во собата,можете лесно може да се засади ја својата сопствена бонсаи, без повреда на растенијата.Сè што ви треба да се грижи за вашиот бонсаи е сите доаѓа во голем zippered случај. ????【 Најдобар Квалитет-колекции】 : На бонсаи алатки комплет сите направен од висок квалитет на челик и пластика, цврст и издржлив, лесен за миење со мазна површина.Погоден за бонсаи растенија и затворен простор за мали постројки, итн.ПА само го добие и да се посветам на вашиот исклучителна бонсаи!.A thoughtful подарок за градинарство љубовник, Идеален за почетник или професионалец.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Особините

Купувачите избираат и