• Ново
Падот Суичери Жените Чисто Геометриски Коњ Печати Долг Ракав Drawstring Pullover Блузи Етничка Стил Маскирани Sweatshirt

Падот Суичери Жените Чисто Геометриски Коњ Печати Долг Ракав Drawstring Pullover Блузи Етничка Стил Маскирани

DEN 1699.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

☃Совршен Подарок Тоа беше убав подарок за сите,пар со фармерки или јакна одлична за Животно празник секојдневно носат улица работа, одмор, патување и сл. ☃Карактеристики Ова Т-маица е комбинација удобно ткаенини и стилски дизајн секојдневен лабава одговара.Трендовски дизајн го прави луѓето сјај, покажува разликата.купи за себе или подароци за мама, ќерка, сопруга, тетка, другарка, девојка, сестра ми да ја покаже својата длабока љубов за неа.Произведено во САД или Увезуваат.

Особините

Купувачите избираат и