• Ново
Tov Мебел На Адина Колекција Современа Дневна Соба Сомот Тапациран Двојка, Бела боја со Златни Нозе

Tov Мебел На Адина Колекција Современа Дневна Соба Сомот Тапациран Двојка, Бела боја со Златни Нозе

DEN 17118.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дизајниран Со Современ Сензибилитет : Оваа Двојка Од Адина Колекција Се Одликува Со Прекрасна Бела Сомот Тапацир Што Вклучува Кристално Tufted Завиткани Назад.Рачно изработени Со Најголем Квалитет и Грижа : Секоја Двојка Е рачно изработени Со Највисоко Ниво на Квалитет од Страна на Мајстор Занаетчии, со Користење Само На Најдобрите Техники Усовршуваа Од Години Искуство Да Ви Донесе Само Најдобрите Мебел.Исклучително слободни вашата рака!.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Предводени од Опасното Индустрија Ветерани Со Уникатни Увид и Речиси Две Децении Искуство во Секоја Фаза на Бизнис, Оваа Визија Дојде до зацртаната цел.Крај : Рубин црвена/Полиран Никел.Фото може да малку се разликува од Вистинската Точка во Однос на бојата се должи на Следење екранот.07-нога-долга жица, го прави лесно да се движи, тоа може да биде ставен во еден агол или полнети помеѓу модуларен столици.Светилка сенка е доволно голем, што ви овозможува да го замени сијаличката без полетување сенка.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.МОДЕРЕН ДИЗАЈН : Убава комбинација од стакло и метални материјали; Геометриски симетрич-ност спарување круг врвот со крстот база рамка.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден. [ON/OFF Нога Switch] сакам да го вклучите/исклучите светлото но дознаете двете раце се зафатени?Овој висок светилка со нога switch ќе биде вашиот најдобар избор!За додавање на најголемиот удобноста на вашиот живот, ние специјално изберете една нога се префрлите дизајн за овој кат светилка.Исклучително Големина : Оваа Двојка од Адина Колекција Мерки 55.

Особините

Купувачите избираат и