• Ново
Соларни Езерцето Светла Водоотпорен RGB LED Соларна Лебди Светла Базен Езерцето Пловечки Ноќни Светла Декорација(4Pcs Lotus)

Соларни Езерцето Светла Водоотпорен RGB LED Соларна Лебди Светла Базен Езерцето Пловечки Ноќни Светла Декорација(4Pcs

DEN 815.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【СПЕЦИЈАЛЕН МАТЕРИЈАЛ】 Соларни лебди светла се изработени од високо квалитет транспарентен матирано пластика, кои ќе им овозможат на шарени светилки pervade целото тело на светлината.Совршен за базен и базен декорација. 【ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ СОЛАРНИ СВЕТИЛКИ】 Лебди соларни базен светла, НЕ бараат електрична енергија.Во текот на денот, треба да вклучите префрлете се на дното , соларен панел ќе конвертирате соларна енергија во електрична енергија и се чува во батеријата.И Во вечерните часови, LED ќе светне автоматски. 【ИНОВАТИВНИ ТОП ДИЗАЈН】 Lotus топ модели се убави и совршен за базен и базен декорација.Прекрасна и убава лебди светла ќе се зголеми виталноста за вашиот базен и базен. 【ШАРЕНИ ДЕКОРАТИВЕН ЕФЕКТ】 Опремени со RGB боја-промена ДОВЕДЕ во постоечкиот светлина.Секој Светлината ќе ја промени својата боја автоматски. 【ШИРОКА УПОТРЕБА】 Свадби /Градина Забава /Божиќ/Надворешна Активност,итн, Сите може да се одржи.Овие соларни лебди светлата се дизајнирани да оркестарот вашиот базен и базен.На водоотпорен дизајн ви овозможи да ги стави во водата директно и тие ќе плови на површината на водата.Вграден-на полнење на батеријата ќе биде обвинет од страна на соларен панел во текот на денот и моќ на светлата во текот на ноќта автоматски.LED ќе се прикаже различни светла боја во вашиот базен да се создаде убава глетка.

Особините

Material:
Plastic Color

Купувачите избираат и

Божиќ Базен Оркестарот Светлина,Подводни Led Базен Светлина, Водоотпорен Када Светлина со 16 Бои за Риба Резервоарот,Вазна,

●Подобрување на премиум материјал : силна светлина трансмисија, силен притисок отпор, антипад и антиоц�

DEN 479.76