• Ново
АЛДО Жените Martis Totes Торба

АЛДО Жените Martis Totes Торба

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Faux Кожа.Увезени.Увезени , Синтетички Материјал : Секоја торба е изработен од квалитетни трајни faux кожа. , Оддел 1 , Врвот се справи,Отстранлив / Прилагодливи Crossbody рака , Магнетни предвремени затворање , Рака Капка Должина : 23" , Кеса Димензии : 8.5" W x 6.5" H x 4" D. Подготвени за рачни патување во еден момент известување, овој тренд-право врвот се справи со торба е темпирана сите стилски кутии.Благодарение на својата отстранлив прилагодливи рамо стапицата, можете исто така да носат hands-free.

Особините

Купувачите избираат и

Плоштад Кат Перница Дебели Перница Медитација Перници за Возрасни & Детска Спална соба Балкон Автомобил Канцеларија

Исто така, може да се користат за декорација на вашиот дом.Полнењето е дебели и дебели доволно да го згол

DEN 839.76