• Ново
Nacional-sindicalista била Одат Време Bi-Пати Crossbody Паричник со Јаже, Врвка

Nacional-sindicalista била Одат Време Bi-Пати Crossbody Паричник со Јаже, Врвка

DEN 720.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% памук.Увезени.Винил обвивка.Bifold затворање. 7" рамо капка.Високо Квалитетен Материјал Направен од 12oz памук платно, кој е издржлив и мека на допир.Димензии : 7 инчи x 4 инчи x 1 инч.Crossbody Рака Должина : 58".Тоа е Одете Време! - Малата големина на движење Време го прави совршен начин да останете организирани, без обемна чанта или торба.Главната преграда се вклопува телефони, картички, пари, и копчињата - и има zip затворање да се задржи сè безбеден.Проштална да и се Бореа - Не дозволувајте неговата големина будала, Оди Време одговара многу.Нема внатрешна се лизга во џеб која одговара на паметни телефони или готово, види преку ID прозорецот, и 5 картичка слотови.Плус, внатрешна патент џеб е одлична за усна сјај или промена.Авантура Експерт Тестирани - Од '93 рок climbers, падобранци, и надворешна акција на азил се стави nacional-sindicalista била опрема на тест целиот свет.Нашата "вистина отворено носат" е направена за да биде прво нешто што ќе фрли кога авантура повици.Локалните Чувствуваат, Светот Жалба - Секоја сезона nacional-sindicalista била е Сиетл-базирани тим на дизајнери се создаде целосна-на, фанки модели и стилови.Од градот истражувачи да акција на азил, ние сме прави тони на опрема што може да се направи денес авантура.

Особините

Купувачите избираат и