• Ново
Спајс Размена 7 Натопи Градина Натопи Се Мешаат Различни Пакет - Црвен Кромид Натопи Mix - Лук & Chive Натопи Микс - Рак Натопи Микс - Градина Мешавина Натопи - Копар-N-Краст

Спајс Размена 7 Натопи Градина Натопи Се Мешаат Различни Пакет - Црвен Кромид Натопи Mix - Лук & Chive Натопи

DEN 748.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Едноставно се Меша Со Павлака или Мешавина од Павлака & Мајонез Секој Натопи Микс Прави 16 оз.Направи Големи Подароци!.Потоа го поставите назад и да УЖИВАТЕ!Спајс Размена Натопи Меша вкус голема кога се меша со намалени или слободни масти млечни производи, како и.Едноставно се промешува натопи микс пакет во 2 чаши кисела павлака или мешавина од павлака и мајонез (1 чаша секој).Откако ќе се меша до вашиот сад на deliciousness ставете ја во фрижидер најмалку 1 час.Нашите натопи меша имаат уникатни храбар вкусови направени од само најдобрите состојки.Оваа Градина Различни Натопи Микс Пакет вклучува 1 пакет секој од Црвен Кромид Натопи Микс – Градина Мешавина Натопи Микс - Копар & Зачин Натопи Микс - Сонце Сушени Домати-Василиј се Натопи Микс - Копар-N-Краставица Натопи Микс - Рак Натопи Mix - Лук & Chive Натопи Микс.Лесно Да Се Направи, Полесно Да Уживаат!.Секој пакет вклучува целосен насоки, варијации, и состојки.Бидете креативни, нивната употреба да се ограничени само од вашата имагинација!На натопи меша исто така, направи големи сирење топки, едноставно се меша со оригинални крем сирење, се тркалаат во топката, & гарнитури надвор како што сакате.Користете ги вкус на павлака за печени компири, или во вашиот седум-слој натопи.Имаме нешто за секого.За оние кои не можат да имаат млечни обидете се Hummus, или Вегетаријанска Павлака.Спајс Размена Натопи Меша дојде во повеќе вкусови.

Особините

Купувачите избираат и

Затворен Фудбалскиот Зеленчукова Градина Семе Стартер Расте Комплет - USDA Органски Не ГМО, Градинарство Подароци

КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА : 5 biodegradeable садење садови, 5 USDA Органски Не ГМО семе пакети (домати, jalapeno пиперки, habanero пи�

DEN 359.76