• Ново
CAMWAY Cordless Електрични Шрафцигер за Полнење, 6 Torques Батерија на Полнење Завртка Возачот, Автоматско Заклучување на Шрафцигер Вежба Алатка со Шрафцигер Битови,Magnetization-de

CAMWAY Cordless Електрични Шрафцигер за Полнење, 6 Torques Батерија на Полнење Завртка Возачот, Автоматско Заклучување

DEN 2342.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

【6 Torques & вртежен момент Заштита од Преоптоварување & LED индикатор 】Оваа Cordless Шрафцигер доаѓа со 6 различни вртежен момент, Откако постави вртежен момент е надмината, електрични шрафцигер автоматски ќе престане да работи.Овој 58 во 1 Multi-Функција за Полнење Шрафцигер Комплет 2.Совршен за да се собираат и да се поправи мала мебел собранието и одредување на електронска опрема, итн.Долго притиснете било кое копче за 2-3 секунди за да го отклучите, кога моќта снема, на машина вретено е заклучена, а потоа може да се користи како нормален рачен шрафцигер. 【Widly Употреба】 На Cordless Ударна Моќ Алатки со Rubberized се справи со обезбеди прецизна контрола за дупчење во дрво, пластика и сите завртки возење задачи и го спречува завртки од соголување.На шрафцигер Битови тип, како што се Филипс, рамни, и Torx се погодни за различни нарезници работи.5,H3,H4,H5,H5.【58 во 1 Мулти-Функција Батерија Шрафцигер Dirll】Оваа шрафцигер собата е опремена со дијагонала клешти и игла-носот клешти, што е погодно за сечење жица и ликвидација . 【Авто Вретено Заклучување на Функцијата】На Електрична Шрафцигер авто-заклучување функција може да се спречи случајно активирањето, и автоматски ќе се заклучи доколку тоа не се користи во рок од 3 минути.м Не-оптоварување брзина:320r/m Max Навој дијаметар:5mm Моќ:6 W Време на Полнење:2 HPackage се вклучени : 1* Електрична шрафцигер 1* Полнење преку USB Кабел 1* 3мм 50mm долго Вежба Малку 1* прирачник за Корисникот 1*Magnetization-demagnetizer 1*Дијагонала клешти 1*Игла носот клешти 1*50mm Малку носителот 1*Plastic Storage Случај 50 Pcs Шрафцигер Битови содржи: PZ:PZ0*2,PZ1*2,PZ2*4,PZ3*2 PH:PH0*2,PH1*2,PH2*4,PH3*2 Дупчиња:S3*2,S4*2,S5*2,S6*2,S7*2 TORX:T10,T15,T20*2,T25*2,T27,T30,T35,T40 Плоштадот:S1,S2,S3 ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН:H2,H2.

Особините

Купувачите избираат и