• Ново
Lawry е Лук, Рузмарин & Лимон Бришење, 22 оз

Lawry е Лук, Рузмарин & Лимон Бришење, 22 оз

DEN 1634.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Lawry е Лук, Рузмарин & Лимон Бришење испорачува фузија на билки и зачини, вклучувајќи лимон, рузмарин, лук и црн пипер за вонредни вкус, атрактивен изглед и во согласност текстура.Кошер и го направи без додаден MSG, вештачки вкусови или бои од вештачки извори за автентични, вкусен-цитрус вкус.Нашите 22 оз големина е идеален за назад-на-куќата се користи за да се издаваат совршен износ на леќата во било бришење на апликацијата.Уште од 1938 година, Lawry е е посветена на обезбедување вкус решенија да им помогне на готвачи се остане на врвот на мени трендови и преференции на потрошувачите, при додавање сензационално вкус низ целото мени.Lawry е Лук, Рузмарин и Лимон Бришење испорачува ресторан-докажано, неверојатен вкус и помага готвачи печат во сокови во центар-of-the-плоча живина и морски апликации.Големина : 1.37 Фунта (Пакување од 1).

Особините

Купувачите избираат и

Плоштад Кат Перница Дебели Перница Медитација Перници за Возрасни & Детска Спална соба Балкон Автомобил Канцеларија

Исто така, може да се користат за декорација на вашиот дом.Полнењето е дебели и дебели доволно да го згол

DEN 839.76