• Ново
Топла Chillys Bi-Ply Crewneck

Топла Chillys Bi-Ply Crewneck

DEN 842.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

P-BIPLY.Произведено во САД.MIDWEIGHT БАЗА СЛОЈ - Нашата база слоеви се дизајнирани за топлина, перформанси (вклучувајќи, но не ограничувајќи се на breathability и влага менаџмент), и погоден за носене удобност.Авантура е твое, ќе се задржи топло и удобно.ОПУШТЕНО FIT - Дизајниран со отворени се вклопуваат што се наоѓа нежно на кожата без обврзувачки.Општо земено, постои малку да нема водат во ткаенина.Затоа силуета се дизајнирани да се приспособат на движење.Често се користи во начинот на живот се носат, како и за база слој.ТОПЛИНА ФАКТОР 7/10 - Рангиран од Благи до Топла, Топлината Фактор Термометар ви кажува колкава секој од нашите производи се.Топлина Фактори 6, 7, и 8 се смета Midweight и се многу популарни за повеќето ладни временски активности.ВЛАГА ТРАНСФЕР ВЛАКНА - основна карактеристика во сите наши производи, Топло Chillys ексклузивни влага трансфер влакна (МТФ) се движи влага оддалеченост од вашето тело со вработување на hydrophobic предиво да фитил далеку потење, притоа имајќи сува и удобно.МЕХАНИЧКИ ВОДАТ - Конструиран за да се рашири и се движи со вас, обезбедување на целиот одговара, топлина и забрзана влажност на движење.

Особините

Купувачите избираат и

Уметничко ЛИЗГАЊЕ ДУХ уметничко Лизгање Конкуренција Перформанси Тест Ракавици Танц Ракавици Кристал Декорација

Овие ракавици одговара на цврсто и да изгледа домот на рацете.Руно наредени термички ткаенина за да ги з

DEN 383.76

Плоштад Кат Перница Дебели Перница Медитација Перници за Возрасни & Детска Спална соба Балкон Автомобил Канцеларија

Исто така, може да се користат за декорација на вашиот дом.Полнењето е дебели и дебели доволно да го згол

DEN 839.76