• Ново
Батерија AAAA Батерии, ANVOW AAAA Батерии за Површината Пенкало Активно Пенкало, Ni-МЗ 1.2 V 400mAh AAAA Батеријата и CP-C-001 Паметен Полнач Вклучени

Батерија AAAA Батерии, ANVOW AAAA Батерии за Површината Пенкало Активно Пенкало, Ni-МЗ 1.2 V 400mAh AAAA Батеријата

DEN 988.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

CP-C-001 Паметен Полнач : ANVOW Ni-МЗ/ NI-CD батерија полнач, специјално за AAAA батеријата.Текст DC 5 V/200m A, Излезниот ЕДНОНАСОЧЕН 1.5 V/200m A.Убаво пролевање топлина, краток спој и влезен напон откривање, автоматски се префрла на trickle полнење кога полнењето е завршено за да се обезбеди max.Батерија AAAA Батерии : На AAAA Ni-МЗ батерии мобилен 1.2 V/400m Ah, 35-45min брзо полнење и до 1200 циклуси, нема потреба да купат батерии често.Ние укажуваат на секои 3 месеци да ја полните батеријата за заштита на батеријата со повеќе долг живот.Заштеда на енергија ANVOW AAAA батериите можат да се полнат 1000+ време, заштеда на илјадници алкални батерии и намалување значаен за депонирање отпад.Пакет се Вклучени : 2 x Батерија AAAA батерии, 1 х Smart AAAA батерија полнач и животниот век на техничка поддршка providrd од ANVOW.Големина : 2 aaaa батерии и полнач вклучени.

Особините

Купувачите избираат и

XUEF Отворено Замав Покрие Патио Замав Крошна Врвот Случај Крошна Замена со УВ Заштита Водоотпорен Тремот Горниот

ЗАШТИТНА : Замав горниот капак н и заштитува од УВ зраците многу добро и обезбедува сенка, додека одржув�

DEN 239.76