• Ново
TSLA Жените Комплетна Поштенски Тренингот Јакни, Долг Ракав Активни Песна Работи Јакна, Лесни Јога Атлетик Јакна

TSLA Жените Комплетна Поштенски Тренингот Јакни, Долг Ракав Активни Песна Работи Јакна, Лесни Јога Атлетик Јакна

DEN 719.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

патент затворање.Машина За Миење.TSLA Full-Zip Јакна© Серија наменета за изведба и обука. [Материјал] Микс од Полиестер & Spandex ткаенина е одлична еластичност со проширен опсег на движење. [Палецот Дупка Ракави] Тоа е дизајниран за вентилација и функционалност за време на активен активности. [Патент Странични Џебови] Дарежлив zippered страна џебови на секоја страна за да се обезбеди мали предмети.Таа е погодна за вежбање, фитнес, салон, џогирање, трчање, планинарење, јога, пилатес, и други активности на отворено.

Особините

Купувачите избираат и