• Ново
Puma Men ' s 3 Пакет за Обука Одговара Боксер Кратко

Puma Men ' s 3 Пакет за Обука Одговара Боксер Кратко

DEN 480.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

88% Полиестер, 12% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Влага Wicking.Анти-Мирис Технологија.Дише Мрежа Торбичка.Активни Се Водат.Tag-Бесплатно!.ПУМА има воспоставено репутација за траен и удобност боксер кратко.Заврши со влага wicking ткаенина и удобност корселе, ова е објект што ќе се постигне за секое утро.

Особините

Купувачите избираат и