• Ново
Port Authority Мажите Високи Дамка Отпорни Поло

Port Authority Мажите Високи Дамка Отпорни Поло

DEN 353.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

5.6-унца, 60/40 памук/поли пике.Копче затворање.TLK510 5.6-унца 60/40 памук/поли пике.Двоен-игла крои во текот на.Станот поврзана јака. 3-копче фуста со обоена-да-одговара копчиња.Отворете полите на ракавите.Стил # : TLK510 одвоивме нашите класичен силуета и додаде супериорен навремено и намали отпорот.Мирис за борба против својства помогне да се минимизира мирис.Ние заврши на влага-wicking поло со почвата-ослободување заврши за долготраен професионален носат. 5.6-унца 60/40 памук/поли пике Двојно-игла крои низ Станот поврзана јака 3-копче фуста со обоена-да-одговара копчиња Отвори полите ракави Страна отвори.

Особините

Купувачите избираат и