• Ново
Hongge Еспресо Машина, Автоматски Пареа Тип кафематот Дома Мали Капе Тип Кафе Машина 309x259x148mm

Hongge Еспресо Машина, Автоматски Пареа Тип кафематот Дома Мали Капе Тип Кафе Машина 309x259x148mm

DEN 2049.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Да се создаде сите вашите омилени кафулиња со вистински barista искуство дома.Прилагодливи млеко froth пареа уред за пенлив cappuccino мазна и свиленкаста млеко.Компактен кафе машина во класа на сопствената со висок квалитет на функции и мултифункционален knob.Сигурносен вентил кој автоматски се ослободува притисок, светлосни индикатори во секоја функција.Компактен, лесен и ергономски се справи. 100% гаранција за квалитет, вашето задоволство е наша главна грижа.Ако имате прашања во врска со производот или не се задоволни со тоа, ве молиме контактирајте со нас во секое време, ние ќе ви обезбедиме со најдобро решение.Компактен кафе машина во класа на сопствената со високо-квалитетни карактеристики и мултифункционален knob, за љубители на кафе и дизајн.Категорија : Кафе машина Материјал : храна одделение PP Напон : 220 V (50 Hz) потрошувачка на Енергија : 730 W Капацитет : 200ml Големина : 309 x 259 х 148 мм Забелешка : големината на прирачник за мерење може да биде во грешка, тоа е во опсег од ± 1 см и вистинската големина мора да биде предмет на вистинскиот објект.Поради различни прилагодувања на светлото и снимање услови, бојата на сликата може да се разликуваат од реалните продукти.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.

Особините

Купувачите избираат и

Хамилтон Плажа Термички 10-Купот кафематот, Програмабилни, Конус Филтер, Флексибилни Подготовка, од Нерѓосувачки

На Хамилтон Плажа Програмабилни Термички кафематот знае како да се направи најмногу од вашиот омилен т�

DEN 1679.76

Автоматска подготовка на кафе мелница Преносни Електрични кафематот Нерѓосувачки Челик Еспресо Мока Кафе Тенџере

Моќност (W) : 480 W.Овој производ може да се реализира супер бас функција, и во прав е деликатна, која може да

DEN 4625.04