• Ново
Милијарди Двојка Троседот/Каучот за Дневна Соба, Спална соба или Мал Простор/Сива Неутрален Мека и Пријатна Дизајн

Милијарди Двојка Троседот/Каучот за Дневна Соба, Спална соба или Мал Простор/Сива Неутрален Мека и Пријатна

DEN 2328.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

На Милијарди Двојка Гарнитура е убава и удобно!.Оваа мала софа карактеристики пријатна велур-како материјал кој е мек на допир, уште чист и модерен изглед.На двојка е спакувани во една кутија и assembles многу лесно : 8 завртки, 4 нозе, а ти си подготвена да се релаксираат.Ние ги користиме само уверение пена и сите наши материјали се сретне со сите релевантни НИ прописи.Секој производ е тестиран и сертифициран за да се исполнат нашите високи стандарди.Ние се врати секој купување, па може да се купи самоуверено.Продавница Милијарди за стрес-слободен искуство!.

Особините

Купувачите избираат и