• Ново
Hiland АФП-FWT Faux Дрво Врвот 40,000 BTU Круг Пропан Оган Јама, Сива, Црна

Hiland АФП-FWT Faux Дрво Врвот 40,000 BTU Круг Пропан Оган Јама, Сива, Црна

DEN 6119.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Батерија-управувана пулсот палење дава начин за да се пропан грејач кој емитира до 40, 000 BTUs на топлина.Јасно оган стакло опфаќа режач и додава еден допир на елеганција.Лесен пристап врата се наоѓа во основата ви овозможува да се скрие 20 кг.пропан резервоар (не се вклучени).И за вашиот додаде безбедност, овој оган пит доаѓа со thermocouple пламен неуспех уред.Мерки 30 во.L x 30 во.W x 25 во.H;.Целосна должина ПВЦ капак.На аз грејач пропан faux дрво Плочка Врвот оган јама вклопува во убаво со вашите отворено за седење.Солидна, челичната конструкција е неверојатно издржливи Вклучува капак за режач област.

Особините

Купувачите избираат и